Slow Wedding Lekko Gra Tom Wave Maciej Tom DJ na Wesele Wesele bez disco polo wesele boho wesele rustykalne alternatywny dj dj bez disco polo stodoła folwark 220

Organizacja Slow Wedding

Organizacja slow wedding

,,Under Pressure’’ Queen czy ,,Dobrze, że jesteś” Sorry Boys – w którym rytmie planujecie swoje wesele? Obojętnie na jakim etapie jesteście, tak naprawdę w każdym momencie możecie jeszcze zmienić koncepcję i przełączyć przygotowania na tryb na slow. Po co? Przede wszystkim dla zdrowia emocjonalnego i w trosce o Wasz związek. Organizując slow wedding ograniczycie narastający stres i presję, skupicie się na uczuciach oraz będziecie mieć czas dla siebie i bliskich. Jak to zrobić krok po kroku? Chodźcie ze mną dalej – zrobimy to razem!

Bądźcie slow

Jak zrobić to najskuteczniej? Wyrzućcie kalendarz przygotowań do kosza. Zaproszenia na wesele nie muszą być rozdane dokładnie 4 miesiące przed ślubem. Skoro nie miałyście ochoty wybierać sukni ślubnej ponad pół roku temu, możecie to zrobić spokojnie 3 miesiące przed. Dwa lata temu nie spotkaliście Dj, z którym złapaliście flow? Nic straconego! Znajdziecie go teraz. Na tydzień przed przyjęciem zmienił się Wam table plan? Bez spiny. Każdy gość znajdzie dla siebie miejsce, a bawić i tak będziecie się wszyscy razem.

Slow wedding bez zasad

W tym stylu wesela nie obowiązują Was żadne normy, ograniczenia i wymagania. Nie musicie spełniać oczekiwań innych i kierować się tym co wypada, a co nie. Rodzinne tradycje oraz inne obrzędy są istotne, czasami ciekawe, ale nie jesteście zobowiązani do tego, żeby ich zawsze przestrzegać. Nie myślcie o tym ,,co inni powiedzą” i nie dokładajcie sobie zmartwień. To Wy rządzicie na swoim ślubie, więc każdy element układanki weselnej macie prawo wybrać po swojemu.

Do ślubu trzeba dwojga

Planowanie wesela może być dla Was fajnym doświadczeniem umacniającym związek. Trenujecie w tym czasie słuchanie siebie nawzajem, kompromisy oraz podejmowanie decyzji. Wypracujcie zatem koncepcję wspólnie i przygotujcie swój ślub razem. 

Po pierwsze – w duecie jest zawsze łatwiej.

Po drugie – niech to będzie Wasz dzień. 

Dzięki temu, że do ogólnego planu każdy doda coś od siebie i podzielicie obowiązki na dwoje, poczujecie pełne szczęście.

Nietypowy ślub

Okazuje się, że zaślubiny nie muszą być sztywne, a przysięga może być spersonalizowana i indywidualna. Po głowie chodzi mi właśnie ślub humanistyczny. Bez formalności, wypełniony miłością, wzruszeniami, a nawet żartami, jeżeli poczucie humoru Wam dopisuje. Znam fajnych ludzi, którzy mają doświadczenie jako celebranci ślubni. Zapytajcie mnie o to na spotkaniu, a chętnie Wam kogoś polecę.

Pomysłowe slow wedding

Wasze wesele może być inne niż wszystkie! Niech Was nie ogranicza wyobraźnia. Dotyczy to wszystkiego: miejsca, wystroju, motywu, menu, muzyki, atrakcji, garderoby czy scenariusza. Niestandardowe pomysły zaskoczą gości i zapadną im w pamięci.

Dajcie sobie czas

Na przygotowania, rozmowy, przytulanie się, głęboki oddech i spędzanie czasu z bliskimi. Finałowy dzień nie musi przebiegać zgodnie z planem. Ze wszystkim zdążycie i nie warto skupiać się za bardzo na zegarku.

Atmosfera slow wedding

Na przygotowania, rozmowy, przytulanie się, głęboki oddech i spędzanie czasu z bliskimi. Finałowy dzień nie musi przebiegać zgodnie z planem. Ze wszystkim zdążycie i nie warto skupiać się za bardzo na zegarku. Na koniec zostawię Wam kilka fajnych zdjęć 2 fajnych slow weddingowych imprez które odbyły się w jednym tygodniu wyjątkowej Villa Greta! 

miejsce: Villa Greta

fotografia: Patrycja Wojtkowiak , Z czułością

Scroll to Top